Home | Agentii | Despre noi | Links | Contact | Ultima ora
  Oferta
  Rezultate
Verifica biletul
Verificati online
starea pariului dumneavoastra
ex: PH\002-1\211

Verifica
EXCELBET
Oferta Sport:
  Africa de Sud - Premier Playoff-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0726Tshakhuma-Black Leopards16:001-2 1-3 -

  Africa de Sud div.1 - Playout-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0725Tshakhuma-Black Leopards16:001-2 1-3 -

  Albania div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1018Bylis-Laci20:00AnulatAnulatAnulat
1019Kastrioti-Partizani20:00AnulatAnulatAnulat
1020KF Tirana-Kukesi20:00AnulatAnulatAnulat
1021Teuta-Skenderbeu20:00AnulatAnulatAnulat
1022Vllaznia-Apolonia Fier20:00AnulatAnulatAnulat

  Amicale cluburi-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7221Bologna-Virtus Entella17:000-0 0-0 -
7151Hyde Utd-Farsley AFC17:000-0 0-0 -
7152Radcliffe Borough-Chorley17:001-0 3-1 -
7154Warrington T.-AFC Fylde17:000-0 0-0 -
7153Rushall Olympic-Stourbridge17:000-1 2-4 -
7222Horsham-Dorking W.17:000-0 0-1 -
7155Alessandria-Albinoleffe18:000-0 0-0 -
7223AC Milan-Brescia18:001-0 3-1 -
7224Cittadella-Sudtirol18:000-1 2-1 -
7156Pergolettese 1932-Renate18:000-0 1-0 -
7159US Lecce-Monopoli18:301-0 2-2 -
7225H.Verona-US Cremonese18:300-0 0-1 -
7157Cagliari-Roma19:002-0 2-2 -
7226Frosinone-Lazio19:000-0 0-1 -
7158Empoli-Lucchese L.19:003-0 4-0 -
7227CD Laredo-Santander19:300-0 0-0 -
7160Benevento-Reggina20:000-0 2-1 -
7228Barcelona-Gimnastic Tar.20:002-1 3-1 -
7161La Roda-CP Villarrobledo21:300-0 0-0 -
7162Vicenza-AC Monza21:451-1 1-1 -

  Anglia Championship-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0638Birmingham-Brentford14:301-0 1-0 1
0639Wycombe-Rotherham14:300-0 0-1 2
7140Wycombe-Rotherham14:300-0 0-1 2
0824Barnsley-Luton17:000-0 0-1 2
0827Cardiff-Sheffield Wed17:000-2 0-2 2
7145Cardiff-Sheffield Wed17:000-2 0-2 2
0828Derby-Reading17:000-2 0-2 2
0829Huddersfield-Norwich17:000-0 0-1 2
0830Millwall-Stoke17:000-0 0-0 -
0831Preston-Swansea17:000-0 0-1 2
0832QPR-Nottingham17:000-0 2-0 1
0825Bournemouth-Blackburn17:001-1 3-2 1
7144Bournemouth-Blackburn17:001-1 3-2 1
0826Bristol City-Coventry17:001-1 2-1 1

  Anglia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0799Accrington-Peterborough17:001-0 2-0 1
0800Crewe-Charlton17:000-2 0-2 2
0802Fleetwood-Burton17:001-0 2-1 1
0803Gillingham-Hull17:000-1 0-2 2
0804Lincoln-Oxford Utd17:001-0 2-0 1
0806Plymouth-Blackpool17:001-0 1-0 1
0807Portsmouth-Shrewsbury17:000-0 0-0 -
0809Swindon-Rochdale17:003-0 3-1 1
0801Doncaster-MK Dons17:000-0 1-1 1
0805Northampton-AFC Wimbledon17:002-2 2-2 2
0808Sunderland-Bristol Rovers17:000-1 1-1 2

  Anglia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0810Barrow-Stevenage17:001-0 1-1 1
0811Bolton-Forest Green17:000-0 0-1 2
0812Bradford City-Colchester17:000-0 0-0 -
0813Cambridge Utd-Carlisle17:002-0 3-0 1
0814Cheltenham-Morecambe17:001-0 1-2 1
0815Mansfield-Tranmere17:000-0 0-0 -
0816Oldham-Leyton Orient17:000-0 0-1 2
0817Port Vale-Crawley17:001-0 2-0 1
0819Scunthorpe-Newport17:000-1 1-1 2
0820Southend-Harrogate17:000-2 0-4 2
0821Walsall-Grimsby17:000-0 1-0 1
0818Salford-Exeter17:001-2 2-2 1
0829Salford City-Exeter17:001-2 2-2 1

  Anglia FA Super League Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1006West Ham W-Arsenal W19:201-4 1-9 -

  Anglia Premier-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0637Fulham-Arsenal14:300-1 0-3 2
0822Crystal Palace-Southampton17:001-0 1-0 1
1007Liverpool-Leeds19:303-2 4-3 1
0823West Ham-Newcastle22:000-0 0-2 2

  Armenia div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0977Gandzasar-Pyunik Yerevan18:450-1 0-2 -

  Armenia div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0713Ararat Yerevan 2-Lernayin Artsakh15:30AnulatAnulatAnulat
0714BKMA-West Armenia15:302-0 2-1 -

  Australia Brisbane-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0564Grange Thistle-North Star10:303-1 3-2 -
0567Acacia Ridge-Brisbane K.11:001-0 2-1 -
0568Caboolture-St. George Willawong11:000-3 1-4 -
0589Centenary Stormers-Bayside12:000-0 1-1 -
0590Toowong-Taringa12:001-0 2-2 -

  Australia NSW Nord-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6628Edgeworth Eagles-Valentine Phoenix07:300-0 2-0 -
6627Broadmeadow Magic-Weston Workers Bears07:303-0 4-2 -
6629Lambton Jaffas-Charlestown Azzurri07:300-0 0-0 -

  Australia NSW Premier-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0558Marconi Stallions-Druitt Town Rangers09:003-0 3-0 -

  Australia Queensland-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0559Gold Coast-Olympic FC09:300-1 0-1 -
0565Brisbane City-Redlands10:301-2 2-3 -
0583Gold Coast Knights-Brisbane Strikers11:301-1 1-1 -
0591Eastern Suburbs-Capalaba FC12:005-2 10-2 -

  Australia Sud Premier-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0555Adelaide City-Adelaide Raiders08:301-1 1-1 -
0556Adelaide Comets-Adelaide U2108:300-2 0-4 -
0557Para-Blue Eagles08:301-0 1-1 -
0566Cumberland Utd.-Croydon Kings10:301-1 1-4 -
0584Adelaide Olympic-Modbury Jets11:300-2 2-4 -

  Australia Tasmania-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0552South Hobart-Devonport07:000-3 1-4 -
0554Riverside Olympic-Olympia Warriors07:151-2 1-3 -
0560Clarence Zebras-Glenorchy Knights09:300-2 0-3 -
0561Launceston-Kingborough Lions09:301-0 1-2 -

  Austria Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0836SV Wallern-Reichenau17:000-0 0-1 -

  Austria Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0925Altach-Hartberg18:001-0 1-1 1

  Austria Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0715FC Juniors-Austria Vienna II15:301-1 1-1 1
1056Grazer-Dornbirn21:000-0 0-1 2

  Austria Regionalliga Central-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0834Stadl Paura-Allerheiligen17:001-0 3-2 -
0833AC Wolfsberger (Am)-Kalsdorf17:002-0 4-1 -
1023Sturm Graz (Am)-Gleisdorf20:001-2 1-2 -

  Austria Regionalliga East-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1384Admira (Am)-Stripfing18:001-1 1-2 -
0980Wiener Viktoria-Wiener Sportklub19:000-2 0-3 -
0979Wiener Linien-Neusiedl19:001-0 2-0 -

  Austria Regionalliga Salzburg-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0727Wals-Grunau-A. Salzburg16:001-1 1-1 -
0835USK Anif-Bischofshofen17:001-1 2-2 -

  Austria Regionalliga Tirol-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7107SC Imst-Schwaz19:000-1 1-1 -

  Azerbaidjan Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0926Sabail-Zira18:000-0 1-2 -

  Belarus Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0621Rukh Brest-Neman14:000-2 2-3 -
0728BATE-Smolevichi16:002-0 5-2 -
0927Shakhtyor Soligorsk-Vitebsk18:002-0 5-0 -
1024Din. Minsk-Dynamo Brest20:001-0 2-4 -

  Belarus Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0622Arsenal Dzyarzhynsk-FC Gomel15:001-0 1-1 -
0643FC Slonim-Naftan15:300-0 1-1 -
0729Chimik Svetlogorsk-Sputnik16:000-2 0-3 -
0837Krumkachy-Lokomotiv Gomel17:000-0 1-0 -

  Belarus Liga de Rezerve-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0731Energetik-BGU 2-Slutsk 211:300-0 4-0 -
0732Zhodino 2-Slavia Mozyr 215:001-0 4-0 -
0730Belshina 2-Isloch 217:000-0 0-0 -

  Belgia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0906KV Mechelen-Oostende17:150-0 0-1 2
1008Leuven-St. Liege19:300-0 1-0 1
1078Club Brugge KV-Waasland-Beveren21:452-1 4-1 1

  Belgia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1077Deinze-RWDM21:451-0 1-0 1

  Bosnia Herzegovina Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0910Olimpic Sarajevo-Velez Mostar17:300-0 2-1 -
0913Zrinjski-Mladost DK21:001-0 2-0 -

  Brazilia Brasileiro - Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1058SAO Jose W-Palmeiras W21:000-1 2-2 -

  Brazilia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1099Athletico-PR-Coritiba22:301-0 1-0 1

  Brazilia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0542Avai-Ponte Preta01:150-0 0-1 -
0548Cruzeiro-Vitoria03:300-0 1-0 -
0838Guarani-Brasil de Pelotas17:000-0 0-0 -
1098Sampaio Correa-Operario22:300-0 0-1 -

  Brazilia Div. 3-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0544Ituano-Criciuma02:001-1 2-2 -
1057EC Sao Jose-Boa21:000-0 0-0 -
1081Tombense-Sao Bento22:001-1 1-1 -
1100Botafogo PB-Vila Nova FC23:000-0 0-0 -

  Bulgaria Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0978Cherno More-CSKA Sofia18:451-0 1-1 1
1059Ludogorets-Lok. Plovdiv21:000-0 3-1 2

  Bulgaria div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0839Hebar-Yantra Gabrovo17:002-0 4-0 -
0840Kariana Erden-Lok. Gorna17:003-0 4-0 -
0841Strumska Slava-Sozopol17:000-0 0-0 -
0981Litex Lovech-Neftochimic Burgas19:001-0 1-0 -
0982Pirin Blagoevgrad-Svoge19:002-0 4-0 -

  Burundi Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0640Dynamik-Musongati14:300-2 0-2 -
0733Aigle Noir-Le Messager Ngozi16:00AnulatAnulatAnulat
0734Les Elephants-Atletico Olympic16:001-1 2-3 -
0735Olympic S.-Bujumbura C.16:000-0 2-0 -
0736Royal de Muramvya-Kayanza16:00AnulatAnulatAnulat
0842Inter Star-Vital`O17:002-1 3-1 -

  Cehia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0932Ceske Budejovice-Liberec18:000-1 0-2 2
0933Jablonec-Ostrava18:000-0 2-0 1
0935Teplice-Slovacko18:000-0 0-2 2
0934Pribram-Opava18:000-0 1-1 1
1049FK Pardubice-Slavia Prague20:301-0 1-1 1

  Cehia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0928Lisen-Varnsdorf18:001-0 1-1 -
0929Prostejov-Zizkov18:000-0 0-2 -
0930Trinec-Vlasim18:00AnulatAnulatAnulat
0931Vysehrad-Mas Taborsko18:00AnulatAnulatAnulat

  Cehia Div.3 CFL-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0580Jablonec B-Liberec B11:151-3 2-5 -
0582Zbuzany-Bohemians 1905 B11:151-0 3-0 -
0581SK Rakovnik-Domazlice11:152-2 3-4 -
0586Povltavska FA-Karlovy Vary11:300-2 1-2 -
0587Prepere-Chlumec nad Cidlinou11:300-0 2-1 -
0914Zivanice-Brozany17:301-0 2-0 -

  Cehia Div.3 MSFL-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0578Frydek-Mistek-Unicov11:151-5 2-6 -
0579Otrokovice-Zlin B11:151-0 2-0 -
0585Jihlava B-Dolni Benesov11:300-2 1-2 -
0843Odra Petrkovice-Uhersky Brod17:002-1 4-2 -
0983Kromeriz-Vyskov19:000-0 0-0 -
1025Znojmo-Slovacko B20:000-2 1-4 -

  Cehia U19-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0588Plzen U19-Opava U1911:302-1 2-2 -
0592Brno U19-Ostrava U1912:00AnulatAnulatAnulat
0593Meteor Prague U19-Pribram U1912:000-0 0-2 -
0594Slavia Prague U19-Hradec Kralove U1912:000-0 2-1 -
0618Sparta Prague U19-Sigma Olomouc U1913:304-0 6-0 -
0624Slovacko U19-Ceske Budejovice U1914:000-0 0-4 -
0623FK Pardubice U19-FC Fastav Zlin U1914:00AnulatAnulatAnulat
0723Mlada Boleslav U19-Karvina U1915:453-0 5-0 -

  Cipru div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0973APOEL-AEL Limassol18:300-0 1-0 -
1009Apollon-Paphos19:300-0 1-0 -
1050Anorthosis-Omonia20:301-1 1-1 -

  Columbia Supercupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6626América de Cali-Junior Barranquilla03:000-1 0-2 -

  Coreea de Sud Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0562Gwangju Fc-Jeonbuk10:002-2 3-3 -
0602Sangju Sangmu-Seongnam13:000-0 0-0 -
0603Ulsan Hyundai-Daegu13:000-0 1-1 -

  Coreea de Sud Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0563Seoul E.-Asan10:000-1 0-1 -
0600Jeonnam-Gyeongnam12:301-1 2-2 -

  Croatia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0936Osijek-Rijeka18:002-0 3-0 1
1048Hajduk Split-D. Zagreb20:050-1 1-2 2

  Croatia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0916Dragovoljac-Dugopolje17:301-0 2-1 -
0917Orijent-Medjimurje Cakovec17:300-0 0-1 -
0918Rudes-Opatija17:300-0 1-2 -
0919Solin-NK Dinamo Zagreb 217:300-0 0-0 -
0915Cibalia-Kustosija19:000-2 1-2 -

  Danemarca Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0644Skive-Esbjerg15:000-2 0-2 2
0844F. Amager-Vendsyssel17:003-0 6-0 1

  Danemarca Div.1 Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0645Aalborg W-KoldingQ W15:000-0 0-1 -
0646Aarhus W-Koge W15:000-1 1-4 -
1004Farum BK W-Fortuna Hjorring W19:151-1 1-4 -

  Danemarca Div.3 - Gr. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0626SfB-Oure-Thisted FC14:000-2 0-4 -
0627Sydvest-VSK Aarhus14:000-0 0-1 -
0648Dalum IF-Holbaek15:001-2 2-2 -
0649Næsby-Aarhus Fremad15:000-1 1-2 -
0738BK Frem-Middelfart15:001-0 2-0 -

  Danemarca Div.3 - Gr. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0625Vanlose-Roskilde KFUM`s14:000-1 2-4 -
0642FA 2000-Tarnby14:450-0 1-0 -
0647Hillerod-Avarta15:000-0 1-0 -
0737Nykobing-Slagelse16:000-0 0-0 -

  Ecuador Primera A-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0547LDU Quito-Guayaquil City03:001-0 2-0 -
1079Orense-Macara21:45AnulatAnulatAnulat

  Egipt div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7108Enppi-Wadi Degla19:001-1 2-1 -

  Elvetia Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0849Schotz-Sion17:000-0 0-3 2
0850Tuggen-Winterthur17:001-2 1-2 2
0907Stade Nyonnais-Lausanne17:150-0 1-3 1
0920Lausanne Ouchy-Grasshoppers17:300-1 1-2 2
0937Balerna-Monthey18:00AnulatAnulatAnulat
1010Aarau-Wil19:300-0 0-0 -
1026Vevey-Koniz20:000-0 3-0 1

  Elvetia Liga Promotion-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0739Sion II-Rapperswil17:003-1 3-2 -
0845Black Stars-Basel II17:00AnulatAnulatAnulat
0846Bruhl-Cham17:000-0 2-2 -
0847YF Juventus-Bellinzona17:000-0 3-2 -
0848Zurich II-Munsingen17:000-0 2-1 -
0984Etoile-Carouge-Bavois19:000-0 0-1 -
0985Stade Nyonnais-Yverdon19:00AnulatAnulatAnulat

  Estonia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0604Tallinna Kalev-Flora13:001-0 1-4 -
0740Tulevik-Paide16:001-1 1-4 -

  Estonia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0986Parnu JK Vaprus-Elva19:005-0 6-0 -
0987Tammeka U21-Levadia U2119:000-0 1-1 -

  Finlanda Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0855Haka-Sjk17:000-2 1-4 2
0856Rovaniemi-Honka17:000-2 1-3 2

  Finlanda Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0650Gnistan-AC Kajaani15:000-0 1-0 -
0651SJK Akatemia-AC Oulu15:000-0 1-1 -
0741Ekenas-KPV Kokkola16:001-0 2-0 -
0851MuSa-KTP17:000-2 0-6 -
0852MyPa-VPS17:001-1 3-6 -

  Finlanda Div. 3 A-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0652JaPS-NJS15:001-1 3-2 -
0742EPS-Viikingit16:002-0 4-1 -

  Finlanda Div. 3 B-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0628TPV-Ilves 214:000-2 1-3 -
0653P-Iirot Rauma-Jazz Pori15:000-1 1-2 -
0853HJS Akatemia-SalPa17:000-0 1-0 -

  Finlanda Div. 3 C-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0654Vaajakoski-KuFu-9815:001-1 2-2 -
0854Hercules-OLS Oulu17:001-0 2-1 -

  Finlanda Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0655Honka W-TPS W15:000-1 0-1 -
0716HJK W-Aland Utd W15:301-0 1-0 -

  Franta Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0938Montpellier-Nice18:001-0 3-1 1
7146Montpellier-Nice18:001-0 3-1 1
1083St Etienne-Strasbourg22:000-0 2-0 1

  Franta Div. 1 Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0717Dijon W-Issy W15:301-1 3-1 -
0718Le Havre W-Fleury 91 W15:301-1 1-3 -
0719Paris FC W-Soyaux W15:301-0 2-0 -

  Franta Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0743Guingamp-Le Havre16:000-2 1-3 2
7142Guingamp-Le Havre16:000-2 1-3 2
1028Amiens-Paris FC20:000-1 1-2 2
1029Auxerre-Clermont20:000-0 0-1 2
7149Auxerre-Clermont20:000-0 0-1 2
1030Chambly-Grenoble20:001-0 1-2 1
1031Niort-Nancy20:000-0 1-0 1
1032Rodez-Caen20:000-1 0-3 2
7150Rodez-Caen20:000-1 0-3 2
1033Troyes-Pau FC20:001-0 2-0 1
1034Valenciennes-Chateauroux20:000-0 1-0 1
1027AC Ajaccio-Dunkerque20:00AnulatAnulatAnulat

  Georgia div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1035Dinamo Batumi-Dinamo Tbilisi20:000-2 1-3 -

  Germania Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0784Altglienicke-FC Koln16:300-3 0-6 2
0785Eintracht Celle-Augsburg16:300-2 0-7 -
0786Engers-Bochum16:300-1 0-3 -
0787Furstenwalde-Wolfsburg16:301-2 1-4 -
0788Munich 1860-Eintracht Frankfurt16:300-0 1-2 2
0789Nurnberg-RB Leipzig16:300-1 0-3 2
0790Oberneuland-B. Monchengladbach16:300-5 0-8 -
0791RSV Meinerzhagen-Greuther Furth16:300-0 1-1 1
0792Todesfelde-VfL Osnabruck16:300-0 0-1 2
1011Ingolstadt-Dusseldorf19:300-0 0-1 2
1012Karlsruher-Union Berlin19:300-0 0-0 -
1013Ulm-Aue19:301-0 2-0 1
1080Jena-Werder Bremen21:450-0 0-2 2

  Germania Oberliga Baden-Wurttemberg-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0656Backnang-Oberachern15:00AnulatAnulatAnulat
0657Goppinger SV-Sandhausen II15:000-0 0-1 -
0658Pforzheim-Freiburger15:003-0 3-3 -
0780Bissingen-Lorrach-Brombach16:300-0 1-0 -
0781Linx-Reutlingen16:301-0 2-2 -
0782Neckarsulmer-TSV Ilshofen16:303-1 3-1 -
0783Villingen-Stutt. Kickers16:300-0 1-1 -

  Germania Regional Nord-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0668Heider SV-SC Weiche-0815:000-0 0-1 -
0669Werder Bremen II-Delmenhorst15:000-0 0-0 -

  Germania Regional Sud Vest-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0670Bahlinger-Hoffenheim II15:001-0 1-0 -
0671FSV Frankfurt-Alzenau15:002-0 2-1 -
0672Giessen-RW Koblenz15:000-1 3-2 -
0673Kassel-Schott Mainz15:000-0 2-1 -
0675Stadtallendorf-Pirmasens15:000-0 0-0 -
0676Walldorf-Freiburg II15:300-1 2-2 -
0674Mainz II-Balingen16:000-1 2-1 -

  Germania Regional Vest-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0659Ahlen-Alemannia Aachen15:000-1 0-1 -
0660B. Monchengladbach II-Rodinghausen15:000-0 2-0 -
0661Dortmund II-Koln II15:001-1 2-1 -
0662Dusseldorf II-Homberg15:001-0 4-0 -
0663Fortuna Koln-Straelen15:002-0 3-0 -
0664Lippstadt-Wuppertaler15:001-1 2-2 -
0665Lotte-Bonner15:002-1 2-1 -
0667Preussen Munster-Bergisch Gladbach15:002-0 4-0 -

  Grecia Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1060AEK Athens FC-Olympiacos Piraeus21:000-1 0-1 2

  Grecia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6294OFI Crete-Panetolikos18:000-1 1-1 2

  Guatemala Apertura-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1036Iztapa-Comunicaciones20:000-1 1-1 -
1084Coban Imperial-Sacachispas22:002-0 2-1 -

  Insulele Feroe div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0332Klaksvik-HB Torshavn20:000-0 2-1 -
0333NSI Runavik-B36 Torshavn22:003-0 4-2 -

  Iordania Liga 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0939Al Jazeera Amman-Maan18:00AnulatAnulatAnulat
7103Al Jazeera Amman-Al Ahli18:001-1 1-1 -
1051Al Hussein-Al Ramtha20:30AnulatAnulatAnulat

  Irlanda Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1061Cobh Ramblers-UC Dublin21:000-1 0-6 -
1075Longford-Drogheda21:301-0 1-1 -

  Irlanda Premier-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0744Cork City-Shamrock Rovers16:000-2 0-3 2
0988St. Patricks-Sligo Rovers19:000-0 0-0 -

  Islanda Div. 1 (F)-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0862KR Reykjavik W-Selfoss W17:000-3 0-5 -

  Islanda div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0857Afturelding-Thor Akureyri17:001-3 2-3 -
0858Fram-Vestri17:000-0 1-1 -
0859Leiknir-Leiknir F.17:002-0 2-1 -
0860Olafsvik-Grindavik17:000-1 2-2 -
0861Vestmannaeyjar-Keflavik17:000-1 1-3 -
0989Magni-Throttur19:450-0 1-1 -

  Islanda div.4-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7097Ellidi-Hottur/Huginn16:303-0 3-2 -
7105Reynir Sandgerdi-Vængir Júpiter17:001-1 5-2 -
7106UMF Einherji-KFG Gardabaer17:000-2 3-2 -
7104KV-UMF Sindri18:002-1 5-1 -
7109Tindastóll-Aegir Thorlakshofn19:000-0 1-1 -
7096Augnablik-UMF Alftanes21:002-1 3-1 -

  Israel Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0940Kiryat Shmona-Hapoel Haifa18:001-0 1-1 -
0941Netanya-Sakhnin18:00AnulatAnulatAnulat
0990Maccabi Petah Tikva-Hapoel Kfar Saba19:001-0 2-0 -
1052Bnei Yehuda-Maccabi Tel Aviv20:301-0 2-2 -

  Japonia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0595Shimizu-Kashima12:000-2 1-2 2
0605Kobe-FC Tokyo13:001-0 2-2 1

  Japonia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0607Tokushima-Kanazawa13:001-0 1-1 -
0606Ehime-Chiba13:000-2 0-2 -

  Japonia Div.3-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0553Grulla Morioka-YSCC07:000-2 1-3 -
0569Fujieda MYFC-Kamatamare11:000-0 2-1 -
0601Toyama-G-Osaka U2312:301-0 1-0 -
0608Gainare Tottori-Azul Claro Numazu13:001-0 1-0 -
0609Kumamoto-Sagamihara13:000-0 2-0 -

  Japonia Liga 1 (F)-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0570Beleza W-Inac Kobe Leonesa W11:001-2 1-2 -
0571Urawa W-Kunoichi W11:001-0 2-1 -
0596C-Osaka W-Vegalta Sendai W12:001-0 2-2 -

  Kazakhstan Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0597Ordabasy-FC Astana12:000-0 1-2 -
0629Tobol-Kyzylzhar14:001-0 2-0 -
0863K. Almaty-Kaisar Kyzylorda17:000-1 2-1 -

  Kosovo div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0942Besa Peje-FC Ballkani18:00AnulatAnulatAnulat
0943Drita-KF Llapi18:00AnulatAnulatAnulat
0944Feronikeli-Gjilani18:00AnulatAnulatAnulat
0945Prishtina-Drenica18:00AnulatAnulatAnulat
0946Trepca 89-Arberia18:00AnulatAnulatAnulat

  Letonia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0745Spartaks-BFC Daugavpils16:002-2 3-3 -
0746Ventspils-Riga FC16:000-1 0-2 -
0947FK Liepaja-Jelgava18:001-0 3-1 -

  Letonia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0677Grobina-FK Smiltene15:003-0 6-1 -
0610Lokomotiv Daugavpils-Rezekne16:302-1 5-1 -

  Lituania Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0991Zalgiris-Kauno Zalgiris19:001-0 2-1 -

  Luxemburg Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0864Fola-UNA Strassen17:002-0 4-1 -
1014Niedercorn-Dudelange19:300-1 1-2 -

  Macedonia de Nord Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0865Struga Trim & Lum-Sileks17:000-0 2-0 -
1318Belasica-Shkendija17:000-0 0-3 -

  Malaezia - Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0750Kuching City FC-Sarawak Utd.15:151-0 2-1 -
0751Negeri Sembilan-Selangor 216:001-1 2-1 -
0747Johor DT II-Penang16:001-2 1-2 -
0748Kelantan-Perak 216:001-0 1-0 -
0749Kuala Lumpur-Terengganu 216:002-0 4-1 -

  Malaezia Super League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0752Felda Utd.-Kedah16:001-0 1-2 -
0753Pahang-PDRM FA16:001-0 2-1 -
0754Petaling Jaya CFC-Sabah16:000-0 1-1 -

  Mexic - Liga de Expansion-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0543Alebrijes Oaxaca-Tlaxcala01:301-0 2-2 -

  Mexic Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0539Cruz Azul W-U.A.N.L.- Tigres W00:001-0 1-1 -
0949Mazatlan FC W-Queretaro W18:000-0 0-3 -
1038U.N.A.M.- Pumas W-Puebla W20:000-0 1-0 -

  Mexic Primera Division-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0549Necaxa-Guadalajara Chivas03:300-0 1-2 1
0550Juarez-Puebla05:301-0 1-0 1

  Moldova div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0866CSCA Buiucani-Sheriff Tiraspol17:000-1 0-3 -
1039Petrocub-Zimbru Chisinau20:000-0 2-0 -

  Muntenegru div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1064Jezero-Sutjeska18:150-1 0-2 -
1065Rudar-OFK Petrovac19:000-0 1-0 -
1063Iskra-FK Podgorica19:001-1 1-1 -
1062Buducnost-Titograd21:000-1 3-1 -
1066Zeta-Decic21:000-1 0-2 -

  Myanmar National League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0598Ispe FC-Ayeyawady12:000-3 0-5 -
0599Yangon Utd-Southern Myanmar12:002-0 3-0 -

  Norvegia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0992Kristiansund-Viking19:001-1 3-5 2
5616Kristiansund BK-Viking19:001-1 3-5 2
1076Stabaek-Haugesund21:301-1 2-1 1

  Norvegia Div. 3 Gr.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0867Fredrikstad-Alta17:002-0 3-0 -
0868Halden-Moss17:000-0 1-0 -

  Norvegia Div. 3 Gr.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0757Baerum Sportsklubb-Egersunds16:000-1 1-1 -
0869Flekkeroy-Sotra17:000-0 2-0 -
0870Levanger-Fram17:003-0 4-2 -
0871Notodden-V. Haugesund17:000-1 0-4 -

  Norvegia Div.1 Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0678Arna-Bjornar W-Kolbotn W15:002-0 2-1 -
0755Avaldsnes W-Valerenga W16:000-0 0-0 -
0756Rosenborg W-Roa W16:001-0 2-0 -
1231Lyn W-Sandviken W17:301-0 2-0 -
0950Klepp W-LSK Kvinner W18:001-1 2-3 -

  Olanda Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0922Utrecht-AZ Alkmaar17:30AnulatAnulatAnulat
1017Heerenveen-Willem II19:451-0 2-0 1
7148Heerenveen-Willem II19:451-0 2-0 1
1067Zwolle-Feyenoord21:000-1 0-2 2
1085Twente-Sittard22:001-0 2-0 1

  Olanda Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0921Graafschap-Roda17:302-0 4-0 1

  Olanda Div. 3-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0707HHC-IJsselmeervogels15:000-2 0-2 -
0722AFC-Quick Boys15:303-1 5-1 -
0794Gvvv-Excelsior Maassluis15:300-1 0-2 -
0777ASWH-Noordwijk16:001-0 3-1 -
0778Rijnsburgse Boys-Jong Volendam16:002-0 3-0 -
0779Spakenburg-Kozakken Boys16:001-0 2-2 -
0795Jong Sparta Rotterdam-Scheveningen16:301-0 1-1 -
0796Katwijk-TEC16:301-1 2-1 -

  Paraguay Primera Division-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0540Sp. Luqueno-12 de Octubre00:000-1 2-1 -
0545River Plate-Olimpia Asuncion02:300-1 0-4 -

  Peru Primera Division-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0777Llacuabamba-U. de Deportes19:000-1 0-1 -
1093Llacuabamba-U. de Deportes19:000-1 0-1 -
1094Sport Boys-Sport Huancayo19:300-0 0-1 -
0778Sport Boys-Sport Huancayo19:300-0 0-1 -
1091Carlos Stein-Cesar Vallejo23:001-1 2-2 -
0775Carlos Stein-Cesar Vallejo23:001-1 2-2 -
1086AD Cantolao-FBC Melgar23:300-1 0-2 -
0770AD Cantolao-FBC Melgar23:300-1 0-2 -

  Polonia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0758Cracovia-Stal Mielec16:000-0 1-1 2
5932Cracovia-FKS Stal Mielec16:000-0 1-1 2
0974Warta Poznan-Piast Gliwice18:300-0 0-0 -
1068Slask Wroclaw-Lech Poznan21:002-3 3-3 2

  Polonia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0619LKS Lodz-Stomil Olsztyn13:402-0 3-0 -
1040Tychy-Sandecja Nowy S.20:001-0 2-0 -
1069Termalica B-B.-GKS Belchatow21:001-0 2-0 -

  Polonia Div.3-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0759S. Rzeszow-Ol. Grudziadz16:000-1 0-1 -
0951Chojniczanka-Pruszkow18:001-0 2-0 -
0997Ostroda-Pogon Siedlce19:000-0 0-1 -
0994Bytovia Bytow-Elblag19:001-0 1-0 -
0995KKS Kalisz-Garbarnia19:001-0 1-2 -
0996Lublin-Blekitni Stargard19:000-2 2-2 -

  Portugalia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0611Academico Viseu-Academica13:00AnulatAnulatAnulat
0998Vizela-Oliveirense19:001-1 2-1 2

  Qatar Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0971Al-Kharitiyath-Al Sailiya18:150-1 0-2 -
1053Al Wakra-Umm-Salal20:301-0 2-0 -
1054Qatar SC-Al Rayyan20:300-0 1-0 -

  Romania Liga 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0721Academica Clinceni-Chindia Targoviste15:300-0 0-0 -
7141Academica Clinceni-Chindia Targoviste15:300-0 0-0 -
0953Poli Iasi-Gaz Metan Medias18:001-2 1-4 1
1070FC Voluntari-FCSB21:001-0 2-1 1

  Romania Liga 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0575Metaloglobus Bucharest-Concordia11:000-0 1-1 1
0576Pandurii-Turnu Magurele11:000-1 0-5 2
0577Unirea Slobozia-Mioveni11:000-0 0-0 -
7139Unirea Slobozia-Mioveni11:000-0 0-0 -
0572Aerostar-CSM Resita11:000-1 0-1 2
0573Comuna Recea-Viitorul Tg. Jiu11:001-2 3-4 1
7138Comuna Recea-Viitorul Tg. Jiu11:001-2 3-4 1
0616CSM Slatina-FC Rapid Bucuresti13:000-2 0-3 2
0574FC U Craiova-Calarasi18:001-0 2-1 1

  Rusia PFL Gr.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0720FK Anzi Makhackala-Yessentuki15:300-0 3-0 -

  Rusia PFL Gr.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0684Leningradets-Olimp-Dolgoprudny13:000-1 0-2 -
0686Smolensk-Chita16:001-0 3-0 -
0760Luki-Energiya-Zenit Irkutsk16:001-0 2-0 -
0873Dynamo Moscow 2-Tver17:000-3 2-4 -
0874Lokomotiv-Kazanka-Zvezda St. Peterburg17:001-1 4-1 -
0687Vladimir-Kolomna18:003-0 3-1 -
0685Murom-Zenit 218:000-0 1-0 -

  Rusia PFL Gr.3-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0630Znamya Noginsk-Kvant14:001-1 1-2 -
0680Kaluga-Sakhalin14:000-0 3-1 -
0679FK Strogino Moscow-Ryazan15:000-1 2-1 -
0682Salyut-Belgorod-Khimik-Arsenal15:000-0 0-0 -
0683Saturn Ramenskoye-Saratov17:000-0 2-0 -
0872Lipetsk-Krasnyy SGAFKST17:000-0 0-0 -
0681Kursk-Vidnoe17:00AnulatAnulatAnulat
0952F. Voronezh 2-Khimki 218:001-2 3-4 -

  Rusia PFL Gr.4-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0613Krylya Sovetov Samara 2-Tyumen13:000-0 3-4 -
0615Zenit-Izhevsk-Nosta14:000-0 2-0 -
0631Lada Togliatti-Volna Nizhegorodskaya14:000-1 1-2 -
0614Lada Dimitrovgrad-Ulyanovsk15:000-0 0-0 -
0612Kamaz-Orenburg 216:001-0 4-0 -

  Rusia Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0620Tambov-Ufa13:451-0 2-0 1
0793Ural-Khimki16:302-0 3-1 1
7143Ural-Khimki16:302-0 3-1 1
0999Akhmat Grozny-Sochi19:000-1 0-1 2

  Rusia Premier League Feminin-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0761CSKA Moscow W-FK Yenisey W16:001-0 3-0 -

  Scotia Premier-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0884Aberdeen-Kilmarnock17:001-0 1-0 1
0885Livingston-Hamilton17:001-0 1-2 1
0887Rangers-Dundee Utd17:002-0 4-0 1
0888Ross County-Celtic17:000-2 0-5 2
0889St. Mirren-Hibernian17:000-2 0-3 2
0886Motherwell-St Johnstone17:001-0 1-0 1

  Serbia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0960Radnicki 1923-Graficar Beograd17:301-0 3-1 -
0963Zarkovo-Sremska Mitrovica17:300-0 1-0 -
0964Zemun-Dubocica18:00AnulatAnulatAnulat
0962Trayal Krusevac-Buducnost Dobanovci18:00AnulatAnulatAnulat
0957Kabel Novi Sad-IMT Novi Beograd18:00AnulatAnulatAnulat
0958Kolubara-Jagodina18:00AnulatAnulatAnulat
0959Loznica-Zeleznicar Pancevo18:00AnulatAnulatAnulat
0956Borac 1926-Sloga Kraljevo20:300-0 3-0 -

  Serbia SuperLiga-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0965FK Vozdovac-Metalac18:003-0 4-0 -
0967Sp. Subotica-Novi Pazar18:000-0 1-1 -
0968TSC Backa Topola-Radnicki NIS18:000-1 1-3 -
0966Radnik-FK Indjija18:000-1 0-2 -
1071Partizan-RAD Beograd21:001-0 3-0 -

  Slovacia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1015Slovan Bratislava-Trnava19:302-0 2-0 -
1042Dun. Streda-Ruzomberok20:000-1 3-2 -
1043Michalovce-Trencin20:000-1 1-1 -
1044Nitra-Pohronie20:001-0 3-1 -
1045Sered-Zilina20:002-0 3-2 -

  Slovacia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0895Bardejov-Samorin17:000-0 1-1 -
0896FC Kosice-Komarno17:001-0 5-0 -
0897L. Mikulas-Dubnica17:001-0 3-0 -
0898Puchov-Slovan Bratislava B17:000-0 2-0 -
1001Podbrezova-Trebisov19:001-0 2-0 -
1002Poprad-Banska Bystrica19:001-2 1-4 -

  Slovenia Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1000Maribor-Bravo19:003-0 4-1 -
1073Celje-Domzale21:150-2 1-2 -

  Slovenia Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0891Krsko-Radomlje15:001-1 2-5 -
0892Nafta-Bilje17:001-0 2-1 -
0893Primorje-NK Krka17:000-2 0-3 -
0890Drava-NK Smartno17:000-2 1-3 -
1329Brda-Brezice17:000-0 0-2 -
0894Triglav-Dob19:301-0 1-2 -
1041Rudar-Jadran Dekani20:001-0 1-0 -

  Spania Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0899Eibar-Celta Vigo17:000-0 0-0 -
0537Granada CF-Ath Bilbao19:300-0 2-0 1
7147Granada CF-Ath Bilbao19:300-0 2-0 1
1096Cadiz CF-Osasuna22:000-1 0-2 2

  Spania Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0900Ponferradina-Castellon17:001-1 1-2 2
0538Leganes-Las Palmas19:150-0 1-0 1
1005Gijon-UD Logrones19:150-0 1-0 1
1097Espanyol-Albacete22:002-0 3-0 1

  Suedia 1. Divizie Norra-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0688Frej-Vasalunds15:001-2 1-4 -
0876Sylvia-Sandvikens17:001-1 2-1 -
0762Haninge-Sollentuna18:001-0 4-0 -
0875Karlstad-Karlslunds18:000-1 1-2 -

  Suedia 1. Divizie Sodra-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0690Tvaakers-Varnamo14:000-1 0-2 -
0641Qviding-Landskrona14:301-0 1-0 -
0689Lunds-Oskarshamns14:301-0 1-1 -
0763Karlskrona-Assyriska IK16:002-1 3-2 -
0764Linkoping City-Eskilsminne16:000-1 1-1 -
0765Skovde AIK-Torns16:000-1 1-1 -
0766Utsiktens-Motala16:000-0 2-0 -

  Suedia 2. Divizia Norra Gotaland-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0633Stenungsunds-Vanersborgs IF14:000-2 1-5 -
0695Grebbestads-Ahlafors IF15:002-1 4-1 -
0768Nordvarmland-Vargarda IK16:000-0 1-0 -
0878Gauthiod-Savedalens17:000-1 1-2 -
0879Lidkopings FK-Amal17:002-0 4-3 -

  Suedia 2. Divizia Norra Svealand-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0696Hudiksvalls-Kvarnsvedens15:000-0 1-0 -
0697Stockholm Internazionale-Enskede15:001-1 1-2 -
0769Skiljebo-Fagersta Sodra16:000-1 2-1 -
0882Upsala-Enkopings SK17:000-0 1-0 -
0881Osteraker IFK-Karlbergs17:000-0 0-0 -
0880Fanna-Kungsangens17:001-1 5-4 -
0954Lidingo IFK-IFK Stocksund18:002-0 3-1 -

  Suedia 2. Divizia Norrland-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0632Ytterhogdals-Notvikens IK14:000-0 0-0 -
0691Bodens-IFK Umea15:002-0 3-1 -
0692Gottne IF-Umea FC15:000-0 1-0 -
0693Moron-Taftea IK15:000-3 1-4 -
0694Pitea-Friska Viljor15:000-0 2-0 -
0767Sandviks-Skelleftea16:000-1 0-1 -
0877IFK Ostersund-Stode17:001-1 1-1 -

  Suedia 2. Divizie Ostra Gotaland-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0698Husqvarna-Hassleholms IF15:000-0 1-0 -
0699Rappe Goif-Almeboda/Linneryd15:000-0 4-0 -
0700Tord-Bromolla15:001-1 1-2 -
0770Dalstorps-Osterlen FF16:002-0 4-1 -
0955IFK Karlshamn-Syrianska18:000-0 0-1 -

  Suedia 2. Divizie Sodra Svealand-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0701Huddinge-Arameisk-Syrianska15:000-0 1-2 -
0703Tyreso-Forward15:000-0 1-1 -
0702Rynninge-Newroz15:001-1 2-3 -
0711Varmbols-Gute15:153-0 3-3 -
0771Trosa-Vagnharads-Atvidabergs16:000-1 1-3 -

  Suedia 2. Divizie Vastra Gotaland-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0617Frolunda-Rosengard13:001-1 1-1 -
0634Onsala-Assyriska BK14:003-1 5-2 -
0704Bunkeflo IF-Vinbergs15:000-1 0-1 -
0705Ullareds IK-IFK Malmo15:000-1 0-3 -
0883Angelholms-Varbergs GIF17:000-1 1-1 -

  Suedia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0773Djurgarden-Elfsborg16:000-1 1-1 2

  Suedia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0772GAIS-Sundsvall16:001-1 3-1 2
0975AFC Eskilstuna-Halmstad18:300-2 0-3 2
0976Degerfors-Jonkopings18:301-0 4-2 1

  Tanzania - Premier League-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0774JKT Tanzania-Dodoma Jiji14:000-0 0-2 -
0775Kinondoni MC-Tanzania Prisons16:001-1 2-1 -
0776Mtibwa Sugar-Simba16:000-0 1-1 -

  Tara Galilor Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7098Aberystwyth-Cardiff Metropolitan16:301-0 2-3 -
7100Caernarfon-Penybont16:300-0 1-1 -
7101Flint-Newtown16:301-0 1-0 -
7099Barry-TNS16:300-0 0-3 -
7102Haverfordwest-Druids16:30AnulatAnulatAnulat
7110Connahs Q.-Bala19:450-1 1-1 -

  Thailanda div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
7094Chiangrai Utd-Prachuap14:001-0 1-0 -
7095Suphanburi-Nakhon Ratchasima15:001-0 2-0 -

  Turcia Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0901Karagumruk-Yeni Malatyaspor17:001-0 3-0 1
0902Sivasspor-Alanyaspor17:000-1 0-2 2
1046Galatasaray-Gaziantep20:003-0 3-1 1
1047Goztepe-Denizlispor20:003-0 5-1 1

  Turcia Div. 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0797Boluspor-Keciorengucu16:300-0 0-1 -
0798Umraniyespor-Bandirmaspor16:301-0 2-1 -
1003Osmanlispor-Eskisehirspor19:000-0 1-0 -

  Ucraina Div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0635Dnipro-1-Olimpik Donetsk14:000-1 1-3 2
0903Kolos Kovalivka-Lviv17:001-0 4-0 1
1016Rukh Lviv-Shakhtar Donetsk19:30AnulatAnulatAnulat

  Ucraina Div.2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0923Kremin-Kramatorsk16:000-0 0-0 -
0924Zhytomyr-Veres-Rivne16:000-0 0-0 -

  Ucraina U21-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0709Vorskla Poltava U21-Inhulets U2112:000-0 4-0 -
0710Zorya U21-Mariupol U2113:000-1 3-3 -
0708Minaj U21-Oleksandriya U2114:000-1 1-2 -

  Ungaria Div. 1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0724Mezokovesd-Zsory-Budafoki15:450-0 1-0 1
0969DVTK-Honved18:002-2 2-4 2
1055MOL Fehervar-Puskas Academy20:301-0 3-1 1

  Uruguay Liga 2-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0970Villa Teresa-Villa Espanola18:00AnulatAnulatAnulat

  Uruguay Primera Division-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0972Progreso-Wanderers18:15AnulatAnulatAnulat
7111Progreso-Cerro Largo21:001-1 1-2 1
1074Plaza Colonia-Penarol21:15AnulatAnulatAnulat
7112Wanderers-Plaza Colonia23:151-1 1-2 2
1102CA Cerro-Rentistas23:30AnulatAnulatAnulat

  USA MLS-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
1119Chicago Fire-Columbus Crew22:302-0 2-2 1

  USA USL Championship-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0546Charleston-Tampa Bay02:300-0 1-0 -
0551Phoenix Rising-Las Vegas Lights05:302-0 5-1 -
1072Real Monarchs-New Mexico21:000-1 0-2 -

  Uzbekistan div.1-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0904Bunyodkor-Termez Surkhon17:000-0 2-1 -
0905Metallurg Bekabad-AGMK17:000-0 1-0 -

  Vietnam Cupa-Fotbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
0636Hong Linh Ha Tinh-Than Quang Ninh14:001-2 2-3 -
0712The Cong-Binh Duong15:153-1 4-1 -

  ATP - Kitzbuhel-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7060Hanfmann, Yannick-Djere, Laslo13:104-6 2-1
7077Huesler, Marc-Andrea-Kecmanovic, Miomir16:002-6 1-2

  ATP - Kitzbuhel Dublu-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7088Granollers M./Zeballos H.-Marach O./Melzer J.18:506-1 2-0

  ATP - Roma Calificari-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7043Chardy J. (Fra)-Venus M. (Nzl)11:006-1 2-0
7044Duckworth J. (Aus)-Uchiyama Y. (Jpn)11:007-6 Anulat
7045Martin A. (Svk)-Galan Riveros D. E. (Col)11:005-7 2-1
7046Paul T. (Usa)-Bagnis F. (Arg)11:005-7 0-2
7047Sugita Y. (Jpn)-Harris G. (Rsa)11:006-4 2-0
7057Horansky F. (Svk)-Marcora R. (Ita)12:402-6 0-2
7055Cobolli F. (Ita)-Koepfer D. (Ger)12:406-7 1-2
7056Donskoy E. (Rus)-Kovalik J. (Svk)13:005-7 0-2
7058Londero J. I. (Arg)-Davidovich Fokina A. (Esp)13:006-2 1-2
7065Bublik A. (Kaz)-Mayer L. (Arg)14:00Anulat Anulat
7067Gigante M. (Ita)-Ivashka I. (Blr)15:053-6 1-2
7059Zeppieri G. (Ita)-Norrie C. (Gbr)15:056-3 2-0
7068Giron M. (Usa)-Ymer M. (Swe)15:106-4 1-2
7062Dellien H. (Bol)-Giannessi A. (Ita)16:357-5 2-0
7066Darderi L. (Ita)-Sousa J. (POR)16:406-3 1-2
7085Kukushkin M. (Kaz)-Ymer E. (Swe)16:506-7 2-1
7071Carballes Baena R. (Esp)-Moutet C. (Fra)17:205-7 Anulat
7073Verdasco F. (Esp)-Dzumhur D. (Bih)17:550-6 0-2
7083Robredo T. (Esp)-Moroni M. (Ita)18:301-6 2-1
7070Daniel T. (Jpn)-Monteiro T. (Bra)18:304-6 2-1
7072Seppi A. (Ita)-Klahn B. (Usa)19:102-6 1-2
7093Diez S. (Can)-Albot R. (Mda)19:206-4 2-0
7080Zapata Miralles B. (Esp)-Musetti L. (Ita)19:306-7 1-2
7082Gulbis E. (Lat)-Polmans M. (Aus)20:406-7 0-2
7090Lorenzi P. (Ita)-Coria F. (Arg)21:156-3 1-2
7091Popyrin Al. (Aus)-Saville L. (Aus)21:156-3 2-0
7079Viola M. (Ita)-Soonwoo K. (Kor)21:207-6 2-1
7089Cecchinato M. (Ita)-Gerasimov E. (Blr)21:456-2 2-1
7081Forti F. (Ita)-Martinez P. (Esp)21:504-6 0-2

  ATP - US Open-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
6531Medvedev, Daniil-Thiem, Dominic01:002-6 0-3

  Challenger Aix en Provence-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
6530Seyboth Wild, Thiago-Hoang, Antoine10:303-6 2-1
7174Gaio, Federico-Tabilo, Alejandro10:306-4 1-2
7176Petrovic, Danilo-Otte, Oscar13:003-6 0-2
7175Altmaier, Daniel-Cuevas, Pablo13:107-5 2-0

  Challenger Prostejov-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7051Andujar-Alba P. (Esp)-Majchrzak K. (Pol)12:102-6 0-2

  WTA - Roma Calificari-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7048Davis L. (Usa)-Juvan K. (Slo)11:004-6 0-2
7049Di Giuseppe M. (Ita)-Friedsam A-L. (Ger)11:003-6 0-2
7050McHale C. (Usa)-Kawa K. (Pol)11:006-4 1-2
7053Pieri J. (Ita)-Bolsova Zadoinov A. (Esp)12:401-6 0-2
7054Voegele S. (Sui)-Fernandez L. A. (Can)13:002-6 2-1
7063Gatto-Monticone G. (Ita)-Babos T. (Hun)13:553-6 1-2
7052Diyas Z. (Kaz)-Kalinskaya A. (Rus)14:255-7 1-2
7074Begu I. (Rou)-Errani S. (Ita)14:306-1 2-0
7064Kasatkina D. (Rus)-Rodionova Ar. (Aus)15:406-0 2-0
7087Trevisan M. (Ita)-Doi M. (Jpn)16:004-6 1-2
7075Delai M. (Ita)-Hibino N. (Jpn)16:354-6 2-1
7076Rus A. (Ned)-Samsonova L. (Rus)17:106-1 2-0
7086Dabrowski G. (Can)-Tig P. M. (Rou)17:100-0 Anulat
7084Eikeri U. (Nor)-Kovinic D. (Mne)18:452-6 0-2

  WTA - Istanbul-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7069Bouchard E. (Can)-Badosa G. P. (Esp)15:006-3 2-0
7092Martincova T. (Cze)-Tig P. M. (Rou)18:003-6 0-2

  WTA - Istanbul Dublu-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
7061Schmiedlova A. K./Zavatska K.-Perez E./Sanders S.13:105-7 0-2
7078Guarachi A./Krawczyk D.-Christian K./Olmos G.16:306-3 2-0

  WTA - US Open-Tenis   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Primul set Final
6817Osaka, Naomi-Azarenka, Victoria23:151-6 2-1

  Polonia (M)-Volei   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6488WKS Czarni Radom-AZS Olsztyn15:453-2
5715KS Cuprum Lubin-Skra Belchatow18:301-3
5716MKS Slepsk Suwalki-GKS Katowice21:300-3

  Belarus - Extraliga - Gr.1-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
7004Yunost Minsk-Neman Grodno12:152-0 5-0
7006Lokomotiv Orsha-Zhlobin17:001-2 3-3
7007Mogilev-Gomel17:000-1 1-4
7012Soligorsk-Molodechno20:001-1 3-1

  Cehia - Liga 1-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
7005Kladno-Kolin17:002-1 7-1
7009Poruba-Benatky18:001-1 3-1
7010Vsetin-Sumperk18:001-0 6-0
7008AZ Havirov-Sokolov18:000-0 1-2
7011Jihlava-Prostejov18:300-0 3-2

  NHL - Playoffs-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
5990New York Islanders-Tampa Bay Lightning03:001-1 5-3

  Rusia KHL-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6532Amur Khabarovsk-CSKA Moscow10:000-2 1-5
6533Sibir Novosibirsk-Kunlun13:300-0 5-4
6534Barys Nur-Sultan-Dyn. Moscow14:002-1 4-4

  Rusia MHL-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6811Avto-Belye Medvedi11:001-1 6-2

  Rusia VHL-Hochey   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6714SKA Neva St. Petersburg-HC Yugra13:000-0 1-2
6715Tambov-Penza17:003-2 4-3
6716Voronezh-Bars17:002-2 2-5

  Cehia (M)-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
7163Svitavy-Nymburk18:000-0 84-107
7164NH Ostrava-Hradec Kralove18:300-0 66-73
7165USK Prague-Pardubice18:300-0 69-99
7166Olomoucko-Decin19:000-0 91-77

  Italia Super-Cupa (M)-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6970Virtus Roma-Sassari18:000-0 76-99
6972Pesaro-Brindisi22:000-0 70-84

  NBA - Playoffs-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6655Los Angeles Clippers-Denver Nuggets01:300-0 105-111
6656Toronto Raptors-Boston Celtics04:000-0 87-92

  Polonia(M)-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
5588Anwil Wloclawek-Trefl Sopot18:350-0 74-89

  Spania SuperCupa (F)-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
6971Gernika Bizkaia W-Valencia W20:000-0 56-56
6973Uni Girona W-Perfumerias Avenida W22:150-0 74-78

  Spania Super-Cupa (M)-Baschet   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Prima perioada Final
5954Baskonia-Barcelona19:300-0 68-72
5955Tenerife-Real Madrid22:300-0 79-92

  Australia NRL Premiership-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
5702St. George Illawarra Dragons-Canberra Raiders08:008-37
5704Gold Coast Titans-Brisbane Broncos10:3018-6
5705Sydney Roosters-Newcastle Knights12:3542-12

  Franta - Top 14-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6350Stade Toulousain-La Rochelle16:1539-23
6351Aviron Bayonnais-Clermont19:1521-19
6352Bordeaux Begles-CA Brive19:1525-20

  Franta Pro D2-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6353Beziers-Angouleme22:0024-28
6354USA Perpignan-Mont-de-Marsan22:00Anulat

  Guinness Pro 14-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
5706Leinster-Ulster21:3527-5

  Mitre 10 Cup-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
5700Waikato-Wellington05:0553-28
5701Otago-Auckland07:356-38
5703Counties Manukau-Tasman10:0524-41

  Rugby - Super League-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6819Catalans Dragons-Wigan19:0012-28

  Super Rugby-Rugby   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6006Reds-Rebels12:1525-13

  Coreea de Sud-Baseball   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
7016NC Dinos-KIA Tigers11:003-11
7013Kiwoom H.-Doosan B.11:002-0
7017SK Wyverns-Lotte G.11:002-1
7014KT Wiz-Hanwha E.11:005-2
7015LG Twins-Samsung L.11:001-5

  Japonia - NPB-Baseball   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
7029Yokohama BayStars-Chunichi Dragons11:007-3
7028Chiba Lotte Marines-Orix Buffaloes11:00Anulat
7030Fukuoka S. Hawks-Seibu Lions12:008-4
7031Yomiuri Giants-Yakult Swallows12:005-4

  MLB-Baseball   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6733Miami Marlins-Philadelphia Phillies00:100-11
6734Washington Nationals-Atlanta Braves01:058-7
6735Toronto Blue Jays-New York Mets01:371-18
6736Tampa Bay Rays-Boston Red Sox01:4011-1
6738Texas Rangers-Oakland Athletics03:056-10
6737Kansas City Royals-Pittsburgh Pirates03:054-3
6739Chicago White Sox-Detroit Tigers03:104-3
6740Milwaukee Brewers-Chicago Cubs03:101-0
6741Minnesota Twins-Cleveland Indians03:103-1
6742St.Louis Cardinals-Cincinnati Reds03:151-3
6743Colorado Rockies-Los Angeles Angels03:408-4
6818San Diego Padres-San Francisco Giants04:10Anulat
6744Arizona Diamondbacks-Seattle Mariners04:404-3
7032New York Yankees-Baltimore Orioles20:052-1

  Austria-HLA (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6793Alpla Hard-Ferlach19:0025-24
6797Barnbach/K.-Krems20:0029-23
6798AON Fivers-West Wien21:2034-24

  Cehia Extraliga (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6789Hranice-Karvina11:0025-28
6790Lovosice-Frydek-Mistek18:00Anulat
6791Nove Veseli-Malomerice18:0025-22
6794Koprivnice-Brno19:0030-25
6795Zubri-Plzen19:0026-32

  Danemarca (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6175Vendsyssel W-Skanderborg W16:0019-26

  Danemarca (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6673Skanderborg-Ringsted16:0029-25
6674Sonderjyske-Holstebro16:0033-28
6679GOG-Aarhus17:0029-21

  Danemarca Cupa (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
7168Ajax Kobenhavn W-Copenhagen W17:0023-30

  Danemarca Div.2 (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
7023Bjerringbro W-AGF W15:0024-23
7024Roskilde W-DHG W16:0023-21
7025Sonderjyske W-EH Aalborg W16:0018-22
7026Ringsted W-Ringkobing W17:0021-27

  Danemarca Div.2 (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6759Grindsted-Otterup16:0024-23
6760Nordsjaelland-Skovbakken16:0035-31
6761Tonder-Midtjylland16:0023-29

  Elvetia (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6977Pfadi Winterthur-RTV Basel18:0026-20
6987Kadetten-TV Endingen20:0041-27

  Finlanda (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6675BK-46-Cocks16:0030-31
6676GrIFK-SIF16:0025-23

  Germania Bundesliga (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
7169Bensheim-Auerbach W-Rosengarten-Buchholz W19:0027-25
7170Neckarsulmer W-Goppingen W19:0028-24
7171Bad Wildungen W-Mainz W20:0027-22
7172Halle-Neustadt W-Buxtehuder SV W20:0025-23

  Islanda (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6678Valur W-Haukar W16:3031-23
6683IBV W-Ka Thor W19:3021-21

  Islanda (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6528FH Hafnarfjordur-Valur21:0030-33

  Liga Campionilor (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
5968CSKA Moscow W-Gyor W17:0027-27
5969Odense W-BVB Dortmund W17:0032-27
5970Brest Bretagne W-Ramnicu Valcea W19:0028-21
5971Ferencvaros W-Rostov-Don W19:0025-26
5972Krim W-Kristiansand W19:0026-27

  MOL Liga (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6979Slavia Prague W-Zlin W18:0038-30
6980Olomouc W-Sala W18:3031-23
6981Presov W-Pisek W19:0031-27

  Polonia (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6672Wybrzeze Gdansk-Kalisz16:0028-28
6682Wisla Plock-Zabrze18:3027-18
6699Azoty-Pulawy-MMTS Kwidzyn21:1542-27

  Portugalia (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6976Benfica-Aguas Santas17:0026-22
6978Belenenses-Boa Hora18:00Anulat
6988Porto-ABC Braga20:0036-18
6990Sporting-Boavista20:0031-17
6989Sanjoanense-Avanca20:0025-29
6991Vitoria-Maia-Ismai20:0023-23

  Romania Cupa (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6526Din. Bucuresti-CSM Bacau11:0022-17
6527Timisoara-Dobrogea Sud18:0020-24

  Rusia Super Liga-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6974Chelyabinsk-CSKA Moscow12:0020-33
6975Perm-Stavropol13:0032-32

  Slovacia (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
68131.MHK Kosice-Hlohovec19:0032-26
6814Nove Zamky-SKP Bratislava19:0023-24
6815Presov-Povazska Bystrica19:0027-18

  Slovenia (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6692Ljubljana-RD Izola19:3022-22
6693Slovenj Gradec-Celje20:0026-29
6691Dobova-Ribnica20:0028-34
6697Loka-Krka21:0028-22

  Spania (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6687Morrazo Cangas-Cisne18:0026-33
6685Cuenca-BM Sinfin19:3030-24
6688Nava-Quabit Guadalajara19:3025-22
6696Ademar-Villa de Aranda19:3033-25
6689Puerto Sagunto-Benidorm19:3024-24
6698Huesca-Atl. Valladolid21:0025-35
6694Anaitasuna-CD Bidasoa Irun21:0026-27

  Spania 1 (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6982Malaga W-Zuazo Barakaldo W19:0031-18
7134La Calzada W-Porrino W20:0030-24
7135San Jose Obrero W-Bera Bera W21:0017-32
7136Tenerife W-Elche-Mustang W21:0030-35
7137Guardes W-Puerto del Carmen W21:3038-13

  Suedia - Allsvenskan-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6671Tyreso-Anderstorps15:0024-32
6677Kungalvs HK-Rimbo16:0031-23
6681Hammarby-Lindesberg18:0036-21

  Suedia - Elitserien-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6680Hallby-Savehof17:0026-29
6690Malmo-Kristianstad19:4524-26

  Ungaria (F)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6983Boglari Akademia W-Szombathelyi W19:0029-31
6984DVSC Schaeffler W-Bekescsabai W19:0032-24
6985MTK Budapest W-Mosonmagyarovar W19:0032-33
6986Siofok KC W-Dunaujvarosi W19:0039-25

  Ungaria (M)-Handbal   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Final
6792Komloi-Tatabanya18:00Anulat
6796Ferencvaros-Oroshazi19:00Anulat

  FC Voluntari vs FCSB-Prim marcator   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6896Alt Marcator FC Voluntari21:000-0 0-0 -1
6897Autogol FC Voluntari21:000-0 0-0 -1
6894Alexandru Stoica21:00AnulatAnulatAnulat
6901Eric21:000-0 0-0 -1
6904Mihai Capatina21:000-0 0-0 -1
6905Razvan Gradinaru21:000-0 0-0 -1
6906Sebastian Mailat21:001-0 1-0 -1
6895Alt Marcator FCSB21:000-0 0-0 -1
6898Autogol FCSB21:000-0 0-0 -1
6907Sergiu Bus21:000-0 0-0 -1
6903Florinel Coman21:000-0 0-0 -1
6900Dennis Man21:000-0 0-0 -1
6902Florin Tanase21:000-0 0-0 -1
6899Darius Olaru21:00AnulatAnulatAnulat

  Liverpool vs Leeds-Prim marcator   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6881Alt Marcator Liverpool19:300-0 0-0 -1
6883Autogol Liverpool19:300-0 0-0 -1
6888Mohamed Salah19:301-0 1-0 -1
6893Sadio Mane19:300-0 0-0 -1
6891Roberto Firmino19:300-0 0-0 -1
6884Divock Origi19:30AnulatAnulatAnulat
6887James Milner19:30AnulatAnulatAnulat
6880Alt Marcator Leeds19:300-0 0-0 -1
6882Autogol Leeds19:300-0 0-0 -1
6890Patrick Bamford19:300-0 0-0 -1
6892Rodrigo Moreno19:30AnulatAnulatAnulat
6889Pablo Hernandez19:300-0 0-0 -1
6886Ian Poveda19:30AnulatAnulatAnulat
6885Ezgjan Alioski19:30AnulatAnulatAnulat

  FC Voluntari - FCSB-Orice marcator   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6940Alt Marcator FC Voluntari21:001-0 1-0 -1
6941Autogol FC Voluntari21:000-0 0-0 -1
6950Rezerva FC Voluntari21:000-0 0-0 -1
6938Alexandru Stoica21:00AnulatAnulatAnulat
6945Eric21:000-0 0-0 -1
6948Mihai Capatina21:000-0 0-0 -1
6952Sebastian Mailat21:001-0 1-0 -1
6949Razvan Gradinaru21:000-0 0-0 -1
6939Alt Marcator FCSB21:000-0 0-0 -1
6942Autogol FCSB21:000-0 0-0 -1
6951Rezerva FCSB21:000-0 0-0 -1
6953Sergiu Bus21:000-0 0-0 -1
6947Florinel Coman21:000-0 0-0 -1
6944Dennis Man21:001-0 1-0 -1
6946Florin Tanase21:000-0 0-0 -1
6943Darius Olaru21:000-0 0-0 -1

  Liverpool - Leeds-Orice marcator   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Pauza Final CMP
6923Alt Marcator Liverpool19:301-0 1-0 -1
6925Autogol Liverpool19:300-0 0-0 -1
6934Rezerva Liverpool19:300-0 0-0 -1
6930Mohamed Salah19:301-0 1-0 -1
6937Sadio Mane19:300-0 0-0 -1
6935Roberto Firmino19:300-0 0-0 -1
6926Divock Origi19:30AnulatAnulatAnulat
6929James Milner19:30AnulatAnulatAnulat
6922Alt Marcator Leeds19:301-0 1-0 -1
6924Autogol Leeds19:300-0 0-0 -1
6933Rezerva Leeds19:300-0 0-0 -1
6932Patrick Bamford19:301-0 1-0 -1
6936Rodrigo Moreno19:300-0 0-0 -1
6931Pablo Hernandez19:300-0 0-0 -1
6928Ian Poveda19:30AnulatAnulatAnulat
6927Ezgjan Alioski19:30AnulatAnulatAnulat

  LOTO - Irlanda-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4378LOTO Irlanda22:006,15,16,28,31,41

  LOTO - Arizona-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4386LOTO Arizona23:599,21,34,36,39,41

  LOTO - Belgia-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4346LOTO Belgia19:004,14,22,28,33,43

  LOTO - Canada Atlantic-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
3802LOTO Canada Atlantic04:0015,17,27,34,41
4388LOTO Canada Atlantic23:591,15,32,37,40

  LOTO - Colorado-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4389LOTO Colorado23:5915,16,24,29,37,39

  LOTO - Colorado Cash5-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4387LOTO Colorado Cash523:591,10,17,27,28

  LOTO - Danemarca-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4347LOTO Danemarca19:006,7,8,9,19,31,32

  LOTO - Elvetia-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4343LOTO Elvetia18:0016,18,19,21,30,33

  LOTO - Finlanda Keno 1-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4332Loto - Finlanda Keno 114:452,5,7,8,14,15,16,18,21,23,27,29,46,47,49,50,56,57,60,67

  LOTO - Finlanda Keno 2-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4371Loto - Finlanda Keno 220:457,8,16,17,21,23,30,32,34,36,39,42,43,45,48,50,58,60,62,66

  LOTO - Florida Fantasy-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
3804LOTO Florida Fantasy06:155,10,21,32,35
4392LOTO Florida Fantasy23:592,3,7,16,17

  LOTO - Franta-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4370LOTO Franta21:0012,16,21,24,46

  LOTO - Franta Keno 1-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4331Loto - Franta Keno 114:303,5,6,7,8,9,20,22,27,30,31,37,45,47,48,49,53,57,63,64

  LOTO - Franta Keno 2-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4374Loto - Franta Keno 221:304,7,8,12,13,15,16,17,19,24,31,35,39,42,43,44,47,51,60,65

  LOTO - Germania-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4350LOTO Germania20:0011,16,28,40,41,45

  LOTO - Grecia-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4355LOTO Grecia20:0018,29,34,35,36,48

  LOTO - Grecia KINO-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4405LOTO Grecia Kino109:008,14,17,22,27,29,30,39,44,49,54,63,65,66,67,69,72,76,77,80
4408LOTO Grecia Kino209:052,7,8,12,18,29,30,32,35,38,48,57,60,64,65,66,69,71,72,78
4411LOTO Grecia Kino309:101,6,8,12,13,18,21,30,40,43,44,45,48,49,58,61,62,66,75,79
4414LOTO Grecia Kino409:151,4,5,10,14,15,36,38,41,43,50,53,55,57,58,59,61,71,72,78
4417LOTO Grecia Kino509:205,17,20,21,23,29,36,41,47,51,53,60,61,62,67,69,72,75,77,79
4420LOTO Grecia Kino609:251,2,7,11,19,31,33,35,36,39,41,46,51,53,56,57,60,66,72,73
4423LOTO Grecia Kino709:304,7,10,14,22,27,30,45,48,50,51,52,54,59,61,62,66,70,74,80
4426LOTO Grecia Kino809:354,6,10,12,18,20,21,24,27,35,39,50,51,52,53,55,59,61,66,78
4429LOTO Grecia Kino909:403,6,7,9,22,27,30,31,33,41,42,46,47,50,51,52,56,64,68,73
4432LOTO Grecia Kino1009:452,3,6,13,18,29,39,44,47,48,51,53,62,65,68,72,74,75,76,77
4435LOTO Grecia Kino1109:503,6,11,21,22,39,41,46,51,53,55,57,60,61,67,68,69,70,73,76
4438LOTO Grecia Kino1209:557,14,15,20,27,33,42,44,47,49,57,58,60,64,65,67,68,71,72,76
4441LOTO Grecia Kino1310:001,12,20,23,27,32,33,35,39,40,49,57,62,63,67,68,71,72,74,79
4444LOTO Grecia Kino1410:054,9,10,11,13,15,17,23,36,40,45,46,51,56,62,64,71,74,77,78
4447LOTO Grecia Kino1510:101,2,4,12,15,17,28,29,32,36,46,55,57,61,68,69,71,72,76,80
4450LOTO Grecia Kino1610:154,7,8,9,10,18,23,25,26,34,36,37,51,54,56,57,64,69,73,78
4453LOTO Grecia Kino1710:207,11,13,17,23,24,27,29,33,35,36,39,40,49,51,56,57,69,71,72
4456LOTO Grecia Kino1810:254,7,9,18,19,20,21,24,34,43,45,49,50,53,59,61,63,65,66,80
4459LOTO Grecia Kino1910:302,7,10,11,17,19,20,23,27,31,40,41,48,49,56,67,68,72,73,77
4462LOTO Grecia Kino2010:352,5,17,18,19,22,23,25,26,32,35,39,46,52,57,58,62,68,72,78
4465LOTO Grecia Kino2110:401,8,16,19,20,22,25,28,33,40,50,54,61,65,66,69,71,72,74,75
4468LOTO Grecia Kino2210:456,10,13,14,18,27,37,43,45,48,50,54,55,56,57,62,63,66,68,75
4471LOTO Grecia Kino2310:503,6,9,19,23,25,31,32,42,43,45,54,57,59,60,62,65,66,70,78
4474LOTO Grecia Kino2410:556,7,8,10,11,16,19,20,21,29,30,35,45,46,53,70,71,75,77,79
4477LOTO Grecia Kino2511:003,4,9,12,17,22,25,28,29,33,36,37,51,55,60,63,65,67,77,80
4480LOTO Grecia Kino2611:054,6,15,21,22,25,30,32,34,40,42,50,59,60,64,69,72,74,75,78
4483LOTO Grecia Kino2711:102,4,9,11,15,18,24,29,33,40,42,43,44,45,54,62,73,74,76,78
4486LOTO Grecia Kino2811:151,3,8,12,15,17,25,34,37,38,40,42,45,49,56,61,68,74,78,80
4489LOTO Grecia Kino2911:203,5,9,24,25,26,30,34,37,46,47,50,52,63,67,68,69,74,76,80
4492LOTO Grecia Kino3011:2515,18,19,22,34,38,40,46,54,59,60,61,65,68,70,71,74,76,77,79
4495LOTO Grecia Kino3111:301,2,4,13,14,15,34,36,43,50,54,55,59,63,65,68,71,73,74,75
4498LOTO Grecia Kino3211:354,18,19,22,23,25,27,29,44,46,49,50,52,55,59,73,75,76,77,78
4501LOTO Grecia Kino3311:405,7,11,18,19,30,35,38,40,50,51,54,55,56,60,62,63,68,70,80
4504LOTO Grecia Kino3411:454,9,10,12,13,21,27,37,45,46,51,53,54,56,58,64,65,67,72,76
4507LOTO Grecia Kino3511:501,4,10,12,15,26,30,33,40,42,46,47,51,59,61,63,67,69,70,71
4510LOTO Grecia Kino3611:551,2,13,17,19,21,25,26,29,30,53,54,55,56,65,66,72,76,79,80
4513LOTO Grecia Kino3712:003,4,17,18,20,28,36,39,40,48,51,53,60,61,63,66,74,75,77,79
4516LOTO Grecia Kino3812:052,3,4,8,18,19,21,23,35,36,41,48,50,52,53,57,64,68,75,76
4519LOTO Grecia Kino3912:101,2,7,11,15,29,31,33,40,44,46,47,49,53,57,62,71,73,79,80
4522LOTO Grecia Kino4012:153,5,7,20,25,32,33,34,39,46,47,50,51,53,58,65,66,74,77,78
4525LOTO Grecia Kino4112:202,4,10,12,14,15,20,21,23,33,35,36,40,42,48,49,65,76,78,80
4528LOTO Grecia Kino4212:259,12,25,28,29,34,38,39,40,46,50,51,53,54,56,58,65,68,69,80
4531LOTO Grecia Kino4312:301,3,7,8,12,14,20,21,22,28,29,38,42,43,56,59,64,69,77,80
4534LOTO Grecia Kino4412:354,14,17,18,19,24,29,31,35,36,39,42,43,46,55,64,68,69,73,75
4537LOTO Grecia Kino4512:403,4,7,13,17,19,20,21,39,44,45,49,52,54,55,56,57,65,71,73
4540LOTO Grecia Kino4612:455,9,13,16,17,20,27,34,40,43,46,47,50,52,54,59,60,64,74,75
4543LOTO Grecia Kino4712:504,6,12,24,25,26,28,32,35,36,37,38,41,43,46,49,59,61,71,77
4546LOTO Grecia Kino4812:552,3,5,11,19,20,25,32,34,38,56,57,59,62,64,72,73,75,77,79
4549LOTO Grecia Kino4913:001,3,5,6,7,10,17,19,20,23,34,35,44,47,53,67,68,73,74,78
4552LOTO Grecia Kino5013:053,4,7,11,15,19,27,28,29,33,34,36,43,45,49,51,53,57,62,77
4555LOTO Grecia Kino5113:102,7,15,16,25,30,33,36,42,43,44,52,55,56,59,63,67,68,71,72
4558LOTO Grecia Kino5213:152,4,6,10,12,29,38,39,40,45,46,48,54,61,62,66,67,69,70,80
4561LOTO Grecia Kino5313:2011,19,22,23,24,29,38,39,44,46,48,51,55,58,59,70,71,72,73,78
4564LOTO Grecia Kino5413:256,8,10,14,24,30,36,40,41,43,44,48,49,54,56,59,63,67,75,80
4567LOTO Grecia Kino5513:303,6,7,9,10,15,16,25,36,40,42,46,49,50,55,61,68,75,77,80
4570LOTO Grecia Kino5613:357,9,10,11,12,13,14,15,17,19,25,30,37,39,50,52,53,59,64,74
4573LOTO Grecia Kino5713:402,3,8,14,19,20,21,31,32,41,45,49,50,51,57,60,66,69,70,73
4576LOTO Grecia Kino5813:455,7,9,12,13,15,23,25,26,32,49,50,55,57,58,61,65,72,73,79
4579LOTO Grecia Kino5913:509,13,24,29,34,35,36,40,41,50,51,53,56,59,65,67,76,77,78,79
4582LOTO Grecia Kino6013:551,4,6,7,8,12,15,16,17,25,40,41,42,45,47,53,66,67,71,77
4585LOTO Grecia Kino6114:006,14,15,16,20,23,24,26,28,31,33,34,36,41,48,56,59,60,72,80
4588LOTO Grecia Kino6214:054,9,16,29,30,32,34,39,40,41,42,43,49,58,65,67,68,69,74,76
4591LOTO Grecia Kino6314:107,10,13,15,22,23,25,26,37,38,41,42,46,47,64,65,67,69,72,80
4594LOTO Grecia Kino6414:151,2,9,14,18,21,24,30,31,39,44,46,49,50,51,52,53,67,70,73
4597LOTO Grecia Kino6514:201,16,19,21,24,26,27,37,43,46,49,52,53,60,64,65,66,76,78,79
4600LOTO Grecia Kino6614:256,9,10,11,12,14,15,16,18,24,36,38,45,46,49,59,62,74,76,77
4603LOTO Grecia Kino6714:306,9,11,14,17,20,21,29,30,36,38,39,42,54,60,62,66,78,79,80
4606LOTO Grecia Kino6814:352,4,7,17,18,19,25,27,33,37,38,40,48,49,50,57,60,62,73,77
4609LOTO Grecia Kino6914:401,6,8,11,14,25,26,29,31,32,36,39,46,61,64,67,71,75,77,78
4612LOTO Grecia Kino7014:4511,13,15,18,24,30,32,37,40,41,43,51,53,58,67,72,73,74,76,79
4615LOTO Grecia Kino7114:501,10,16,17,19,21,25,26,30,33,37,38,40,44,47,51,52,62,67,68
4618LOTO Grecia Kino7214:551,4,8,13,14,22,26,37,38,46,48,50,52,59,60,72,75,77,78,80
4621LOTO Grecia Kino7315:002,3,6,7,9,12,19,25,26,27,30,42,49,50,58,64,69,73,77,80
4624LOTO Grecia Kino7415:055,7,10,12,13,16,17,20,27,29,39,40,45,49,54,58,60,66,67,70
4627LOTO Grecia Kino7515:101,3,6,7,10,21,27,31,34,35,36,39,47,49,56,64,65,69,76,78
4630LOTO Grecia Kino7615:1515,17,21,24,29,30,44,45,50,52,53,54,56,57,60,62,64,65,75,80
4633LOTO Grecia Kino7715:207,18,23,26,29,32,33,40,44,57,58,60,62,65,67,68,69,70,71,73
4636LOTO Grecia Kino7815:2512,15,18,22,27,30,31,37,42,50,51,52,53,55,57,62,66,71,74,76
4639LOTO Grecia Kino7915:302,18,19,20,21,23,24,26,39,43,45,47,57,61,68,69,70,71,73,74
4642LOTO Grecia Kino8015:358,9,15,23,28,29,31,34,35,36,39,44,48,54,56,58,69,72,78,79
4645LOTO Grecia Kino8115:405,6,8,9,20,25,28,30,34,38,41,48,55,61,63,64,66,71,76,79
4648LOTO Grecia Kino8215:451,3,5,8,17,27,33,45,46,49,50,53,56,62,63,66,69,72,74,78
4651LOTO Grecia Kino8315:506,7,11,14,15,27,32,38,45,48,51,57,59,60,61,63,65,72,76,78
4654LOTO Grecia Kino8415:552,5,7,11,18,19,24,28,29,31,39,44,56,60,62,64,67,69,74,77
4657LOTO Grecia Kino8516:001,9,16,29,31,32,33,39,41,44,45,46,49,50,69,70,71,74,76,77
4660LOTO Grecia Kino8616:054,14,20,23,25,29,34,36,50,51,54,57,58,59,60,66,67,75,77,78
4663LOTO Grecia Kino8716:104,16,18,28,31,32,33,35,37,38,39,42,50,53,55,68,73,75,77,80
4666LOTO Grecia Kino8816:151,6,11,12,13,17,19,21,22,35,38,39,40,57,65,70,71,75,78,79
4669LOTO Grecia Kino8916:206,7,8,16,24,26,30,39,51,53,58,60,63,64,66,68,72,73,76,79
4672LOTO Grecia Kino9016:256,7,11,13,21,23,31,32,36,39,40,46,48,56,58,62,69,72,75,79
4675LOTO Grecia Kino9116:303,4,8,17,22,27,28,32,35,36,38,39,40,49,54,59,67,69,72,73
4678LOTO Grecia Kino9216:352,6,16,19,22,24,28,38,42,43,44,46,50,54,56,57,66,67,75,79
4681LOTO Grecia Kino9316:408,10,14,16,20,26,38,41,45,47,50,54,62,65,67,68,70,73,76,78
4684LOTO Grecia Kino9416:451,2,11,14,15,24,25,27,29,30,31,37,38,39,42,51,52,54,68,74
4687LOTO Grecia Kino9516:502,3,10,16,20,21,33,43,44,48,50,53,55,57,59,67,71,74,77,79
4690LOTO Grecia Kino9616:555,10,18,27,30,35,36,42,44,47,48,55,58,60,64,66,67,76,78,79
4693LOTO Grecia Kino9717:002,4,5,7,8,9,15,18,19,21,32,39,47,52,56,63,68,71,72,77
4696LOTO Grecia Kino9817:057,8,11,26,29,30,42,44,46,52,53,57,59,60,63,65,66,70,71,73
4699LOTO Grecia Kino9917:102,6,14,17,18,19,22,31,35,44,48,51,54,56,62,63,65,69,74,80
4702LOTO Grecia Kino10017:151,2,8,10,17,19,20,22,33,35,36,52,53,55,59,61,65,68,75,80
4705LOTO Grecia Kino10117:2011,13,16,19,20,23,25,32,33,36,38,44,48,55,60,65,68,70,76,79
4708LOTO Grecia Kino10217:253,5,8,16,19,21,27,33,40,46,50,57,58,59,62,71,73,75,76,78
4711LOTO Grecia Kino10317:303,5,6,10,11,15,22,27,28,29,32,34,40,43,47,53,61,62,65,72
4714LOTO Grecia Kino10417:352,7,9,13,15,18,23,26,28,29,37,45,46,57,59,61,66,70,75,79
4717LOTO Grecia Kino10517:403,10,11,21,27,28,31,34,38,41,42,43,45,46,47,55,58,60,62,65
4720LOTO Grecia Kino10617:453,5,6,11,13,15,16,19,21,26,28,34,40,41,42,48,59,62,63,67
4723LOTO Grecia Kino10717:501,7,10,12,22,24,25,26,28,35,38,43,46,55,58,59,71,75,78,80
4726LOTO Grecia Kino10817:554,7,8,11,14,21,22,28,35,36,38,41,44,45,46,48,51,54,73,79
4729LOTO Grecia Kino10918:004,6,13,15,22,23,24,30,31,35,46,47,48,52,53,55,65,68,71,80
4732LOTO Grecia Kino11018:054,7,11,15,21,27,32,34,42,49,51,52,53,57,65,69,70,71,73,80
4735LOTO Grecia Kino11118:104,10,11,13,18,28,29,35,36,43,44,45,51,61,63,65,72,74,78,80
4738LOTO Grecia Kino11218:152,4,11,19,22,25,26,32,35,37,38,42,45,47,54,57,67,71,76,77
4741LOTO Grecia Kino11318:201,4,10,12,13,22,24,35,36,46,47,48,50,55,57,64,67,68,76,80
4744LOTO Grecia Kino11418:255,6,9,11,12,14,16,17,27,29,31,42,44,46,48,56,60,62,75,79
4747LOTO Grecia Kino11518:306,8,9,17,20,25,30,35,38,40,41,43,48,55,60,61,64,67,69,73
4750LOTO Grecia Kino11618:3510,14,19,21,23,25,28,34,36,37,41,48,49,53,62,66,68,72,73,75
4753LOTO Grecia Kino11718:405,8,9,11,16,23,24,26,28,29,38,39,45,47,51,58,67,73,75,77
4756LOTO Grecia Kino11818:452,6,8,13,15,21,28,34,43,46,48,51,62,63,67,68,69,73,75,77
4759LOTO Grecia Kino11918:507,9,11,12,14,18,22,26,35,36,40,44,51,55,57,59,61,63,65,72
4762LOTO Grecia Kino12018:553,6,10,13,20,22,26,27,36,38,41,42,43,50,57,61,65,70,76,78
4765LOTO Grecia Kino12119:003,7,9,11,14,19,22,26,27,28,38,47,58,61,63,68,70,72,73,77
4768LOTO Grecia Kino12219:053,6,7,11,13,15,21,23,28,34,36,38,40,57,58,59,61,63,67,79
4771LOTO Grecia Kino12319:101,6,17,19,21,26,27,30,31,35,39,44,51,58,62,66,67,68,73,78
4774LOTO Grecia Kino12419:153,7,12,21,30,35,36,38,41,49,52,55,58,59,63,68,70,76,77,80
4777LOTO Grecia Kino12519:201,6,8,10,17,21,22,23,28,36,44,46,49,55,60,62,67,68,75,79
4780LOTO Grecia Kino12619:251,13,15,24,26,28,31,34,37,38,39,44,45,47,53,54,62,72,74,80
4783LOTO Grecia Kino12719:3012,14,15,23,31,32,38,39,45,49,51,53,56,59,61,71,72,73,74,76
4786LOTO Grecia Kino12819:351,6,8,9,14,15,17,22,30,32,35,44,47,48,54,55,56,58,69,72
4789LOTO Grecia Kino12919:402,3,5,10,15,21,23,27,28,30,35,48,52,58,62,63,66,71,74,75
4792LOTO Grecia Kino13019:452,6,17,21,23,26,28,31,36,37,40,45,47,56,57,58,59,60,62,74
4795LOTO Grecia Kino13119:501,3,12,15,17,18,23,24,28,33,35,39,45,53,60,67,70,74,76,79
4798LOTO Grecia Kino13219:552,11,12,13,16,18,19,21,24,32,33,41,47,52,57,59,61,76,78,79
4801LOTO Grecia Kino13320:004,12,13,18,21,34,35,37,40,43,50,54,56,57,62,64,67,69,71,77
4804LOTO Grecia Kino13420:053,4,17,18,21,30,33,34,36,38,41,43,53,61,62,64,70,71,76,80
4807LOTO Grecia Kino13520:104,5,7,10,12,14,16,20,29,30,32,41,43,45,46,48,55,62,65,76
4810LOTO Grecia Kino13620:151,2,5,7,10,12,15,19,21,22,23,34,36,39,42,43,46,53,57,67
4813LOTO Grecia Kino13720:203,5,8,9,10,13,22,26,30,31,34,37,44,47,53,57,60,62,63,78
4816LOTO Grecia Kino13820:251,5,7,8,12,18,20,27,36,38,40,41,43,50,61,63,66,71,72,73
4819LOTO Grecia Kino13920:302,3,8,13,15,20,27,31,32,33,41,44,45,48,53,55,57,58,70,79
4822LOTO Grecia Kino14020:352,9,11,14,21,25,29,32,37,43,44,45,46,49,62,66,72,74,77,80
4825LOTO Grecia Kino14120:406,9,10,11,16,19,24,30,32,38,42,47,56,62,63,66,67,70,71,79
4828LOTO Grecia Kino14220:454,17,25,27,34,35,42,44,45,47,51,54,55,57,58,63,67,73,77,78
4831LOTO Grecia Kino14320:502,6,10,12,14,32,34,36,37,40,42,44,45,51,53,55,60,64,73,80
4834LOTO Grecia Kino14420:551,5,8,11,13,14,26,27,29,47,51,53,58,59,60,61,70,72,74,80
4837LOTO Grecia Kino14521:004,6,8,21,22,25,28,30,33,38,40,46,49,50,52,58,62,65,76,79
4840LOTO Grecia Kino14621:052,3,5,10,11,20,30,34,36,40,45,52,53,59,60,61,64,65,67,74
4843LOTO Grecia Kino14721:101,3,9,10,15,22,31,33,38,44,45,48,49,50,55,59,64,67,72,77
4846LOTO Grecia Kino14821:157,11,12,17,21,22,23,24,27,29,36,38,41,45,46,56,58,65,72,77
4849LOTO Grecia Kino14921:203,4,6,7,11,12,13,17,24,31,37,41,46,51,54,56,57,65,66,75
4852LOTO Grecia Kino15021:254,7,12,15,16,20,27,29,31,33,34,37,38,42,46,57,58,69,78,80
4855LOTO Grecia Kino15121:301,5,8,9,10,15,16,19,28,30,33,35,37,44,46,53,62,72,73,75
4858LOTO Grecia Kino15221:355,8,11,14,16,20,23,28,30,31,35,42,50,51,52,54,55,63,65,77
4861LOTO Grecia Kino15321:401,3,7,13,20,33,36,41,45,50,53,54,58,64,65,71,73,74,78,79
4864LOTO Grecia Kino15421:457,8,9,17,18,23,25,26,27,33,34,36,43,47,49,54,55,62,79,80
4867LOTO Grecia Kino15521:501,4,5,6,8,9,11,21,24,28,34,47,49,50,52,62,63,64,68,79
4870LOTO Grecia Kino15621:554,6,8,11,12,20,25,28,31,33,38,41,48,55,58,62,67,75,79,80
4873LOTO Grecia Kino15722:008,14,15,16,19,24,26,31,33,35,36,37,40,43,48,54,56,67,71,73
4876LOTO Grecia Kino15822:057,10,12,13,18,36,37,38,40,41,43,44,45,49,51,54,57,59,62,74
4878LOTO Grecia Kino15922:104,8,12,14,17,19,26,31,33,39,48,50,55,61,62,63,66,68,73,74
4880LOTO Grecia Kino16022:151,6,10,11,12,13,14,18,23,31,40,44,61,63,69,71,72,74,77,78
4882LOTO Grecia Kino16122:203,10,12,14,17,30,32,34,39,44,45,51,54,55,58,62,66,72,75,77
4884LOTO Grecia Kino16222:251,2,6,11,12,17,22,37,38,40,42,44,52,55,57,61,62,71,75,80
4886LOTO Grecia Kino16322:308,9,13,18,22,29,32,37,43,49,50,53,56,57,60,61,71,72,74,78
4888LOTO Grecia Kino16422:352,4,5,8,12,24,31,32,35,37,42,52,55,58,59,62,68,72,74,75
4890LOTO Grecia Kino16522:409,10,19,20,23,27,31,35,36,37,47,50,51,52,58,60,70,72,76,79
4892LOTO Grecia Kino16622:455,7,10,12,13,14,16,19,20,21,22,25,28,34,43,44,45,47,55,74
4894LOTO Grecia Kino16722:5012,15,18,22,25,32,45,47,48,50,58,63,66,68,69,70,71,73,77,78
4896LOTO Grecia Kino16822:551,5,19,20,22,24,30,41,42,44,47,48,49,51,57,60,61,65,73,75
4898LOTO Grecia Kino16923:004,5,6,23,28,30,33,38,41,46,49,51,57,58,59,60,63,67,68,73
4900LOTO Grecia Kino17023:052,9,11,13,18,22,23,24,29,31,39,42,45,46,55,59,61,67,73,78
4901LOTO Grecia Kino17123:102,11,14,17,19,24,29,30,31,34,35,39,45,58,60,68,69,70,72,75
4902LOTO Grecia Kino17223:153,5,11,12,14,16,25,42,44,49,51,53,57,58,59,65,70,73,74,77
4903LOTO Grecia Kino17323:204,12,13,17,20,23,29,32,33,37,38,42,47,50,61,62,65,69,74,80
4904LOTO Grecia Kino17423:251,6,8,12,19,25,26,44,45,51,55,58,59,61,63,67,68,72,74,77
4905LOTO Grecia Kino17523:301,11,20,28,32,35,36,42,47,49,50,54,59,60,62,64,67,70,73,80
4906LOTO Grecia Kino17623:352,4,8,14,16,18,19,31,32,36,37,40,43,50,56,59,60,66,75,78
4907LOTO Grecia Kino17723:408,14,18,20,35,36,39,41,42,45,47,50,52,56,58,60,66,68,73,76
4908LOTO Grecia Kino17823:453,7,22,30,36,39,45,47,48,50,51,52,53,54,57,65,66,67,72,73
4909LOTO Grecia Kino17923:505,7,8,11,17,20,22,23,28,33,41,43,46,47,70,71,77,78,79,80
4910LOTO Grecia Kino18023:5510,13,15,20,23,24,29,30,32,45,47,57,60,64,65,67,70,76,78,79

  LOTO - Illinois-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4393LOTO Illinois23:593,14,26,38,43,46

  LOTO - Italia-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4362LOTO Italia21:006,15,36,42,67,78

  LOTO - Italia Bari-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4358LOTO Italia Bari21:0013,26,66,74,87

  LOTO - Italia Cagliari-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4359LOTO Italia Cagliari21:0037,56,58,72,86

  LOTO - Italia Florenta-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4360LOTO Italia Florenta21:005,37,47,71,89

  LOTO - Italia Genoa-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4361LOTO Italia Genoa21:001,3,38,47,69

  LOTO - Italia Keno-LOTO   Sep 12 2020
Cod Partida Ora Numere extrase
4406LOTO Italia Keno 109:0012,13,25,28,32,34,39,45,47,50,54,55,56,58,59,65,68,73,77,86
4409LOTO Italia Keno 209:054,8,9,10,12,20,29,32,52,58,62,65,66,67,73,77,83,84,86,87
4412LOTO Italia Keno 309:108,11,12,13,20,21,31,39,43,50,51,67,68,70,74,81,82,84,85,90
4415LOTO Italia Keno 409:156,13,22,30,32,35,36,39,40,44,54,60,61,62,64,70,72,73,79,83
4418LOTO Italia Keno 509:201,11,12,14,24,32,34,37,42,45,52,56,57,64,65,70,74,81,86,89
4421LOTO Italia Keno 609:254,9,15,21,27,35,38,46,47,50,52,53,56,62,66,71,72,74,78,88
4424LOTO Italia Keno 709:302,3,5,25,40,44,47,48,49,53,59,69,70,71,72,80,84,85,88,90
4427LOTO Italia Keno 809:3513,18,19,21,23,24,32,34,46,53,54,56,57,58,62,72,77,78,79,85
4430LOTO Italia Keno 909:401,9,15,16,20,25,33,42,44,47,50,61,62,65,70,72,75,85,87,89
4433LOTO Italia Keno 1009:455,10,14,15,21,23,43,56,59,62,63,64,65,66,68,73,76,77,80,81
4436LOTO Italia Keno 1109:508,12,16,25,28,29,33,35,44,47,48,49,54,58,64,66,70,75,77,78
4439LOTO Italia Keno 1209:553,10,11,13,22,25,41,48,51,55,57,61,64,65,71,73,74,75,77,90
4442LOTO Italia Keno 1310:007,8,12,16,18,19,23,29,32,33,40,42,47,49,54,55,63,64,65,66
4445LOTO Italia Keno 1410:054,5,7,11,12,15,18,21,34,38,42,52,53,65,69,71,72,82,83,87
4448LOTO Italia Keno 1510:101,5,14,18,27,31,32,34,40,44,47,52,54,56,58,59,61,67,68,83
4451LOTO Italia Keno 1610:157,8,11,21,27,31,32,35,40,41,47,49,57,64,68,69,82,84,88,90
4454LOTO Italia Keno 1710:204,6,17,19,20,33,39,53,56,57,63,66,67,70,72,76,77,79,83,88
4457LOTO Italia Keno 1810:251,2,4,7,11,12,19,24,29,45,56,59,60,68,78,80,84,85,87,89
4460LOTO Italia Keno 1910:301,6,8,18,21,29,31,32,33,36,37,39,45,49,53,57,63,68,82,85
4463LOTO Italia Keno 2010:353,9,13,14,31,32,39,44,46,49,55,61,62,64,66,70,74,76,82,90
4466LOTO Italia Keno 2110:401,3,10,18,19,32,37,38,41,44,49,50,57,59,65,68,74,75,82,85
4469LOTO Italia Keno 2210:452,6,9,12,15,18,21,32,35,38,47,49,51,52,66,70,79,82,85,87
4472LOTO Italia Keno 2310:504,7,10,12,13,14,26,31,35,39,40,41,48,52,64,70,72,74,81,89
4475LOTO Italia Keno 2410:553,6,15,16,17,23,26,30,35,44,46,65,67,69,71,72,76,80,81,89
4478LOTO Italia Keno 2511:002,3,5,12,16,17,26,30,38,39,43,50,54,58,69,70,75,79,85,86
4481LOTO Italia Keno 2611:0514,19,22,24,37,41,42,51,52,57,58,61,64,65,66,68,69,81,82,90
4484LOTO Italia Keno 2711:102,5,8,9,13,14,15,25,31,32,41,42,53,60,64,65,72,81,85,90
4487LOTO Italia Keno 2811:152,3,10,15,18,22,28,34,35,37,42,50,51,58,64,65,67,73,81,89
4490LOTO Italia Keno 2911:206,10,17,18,29,30,33,35,36,43,46,47,52,58,61,62,68,74,80,90
4493LOTO Italia Keno 3011:252,4,6,8,9,15,19,23,34,36,38,59,61,62,64,68,69,79,82,85
4496LOTO Italia Keno 3111:307,12,15,16,23,29,31,41,47,52,54,60,64,66,68,70,71,73,78,79
4499LOTO Italia Keno 3211:358,12,20,24,28,32,33,34,36,40,42,51,56,62,64,77,78,80,85,88
4502LOTO Italia Keno 3311:402,3,5,11,12,13,14,16,18,19,42,43,59,70,79,80,85,87,89,90
4505LOTO Italia Keno 3411:454,9,15,16,18,19,23,25,30,41,44,50,52,57,64,65,67,76,80,88
4508LOTO Italia Keno 3511:506,8,13,16,20,26,29,35,37,42,43,48,52,61,69,74,76,77,79,90
4511LOTO Italia Keno 3611:554,10,12,15,16,18,21,22,23,25,28,38,44,65,67,68,70,75,81,85
4514LOTO Italia Keno 3712:006,19,20,27,28,30,33,37,40,42,44,52,55,57,60,64,74,84,86,88
4517LOTO Italia Keno 3812:052,5,9,11,20,26,31,33,37,46,52,56,58,67,69,82,86,88,89,90
4520LOTO Italia Keno 3912:104,7,13,21,23,25,27,34,36,43,44,46,57,58,63,72,74,75,79,90
4523LOTO Italia Keno 4012:152,14,16,18,22,27,28,42,47,48,49,54,55,56,68,69,76,77,86,90
4526LOTO Italia Keno 4112:207,8,10,19,21,25,30,40,43,47,51,59,61,62,72,74,75,76,84,90
4529LOTO Italia Keno 4212:258,11,20,22,23,29,30,33,39,40,42,44,45,47,48,56,65,69,78,84
4532LOTO Italia Keno 4312:302,9,17,21,24,31,35,40,41,43,54,64,69,72,73,74,75,76,77,83
4535LOTO Italia Keno 4412:351,6,18,21,22,23,29,33,36,39,41,49,51,55,72,76,79,82,83,88
4538LOTO Italia Keno 4512:409,11,12,17,19,21,22,29,30,31,39,49,54,61,64,66,69,75,80,84
4541LOTO Italia Keno 4612:453,10,12,15,17,21,29,32,42,45,52,56,59,60,72,74,80,81,88,90
4544LOTO Italia Keno 4712:504,7,9,17,19,28,33,37,40,42,43,46,48,49,52,60,64,74,82,90
4547LOTO Italia Keno 4812:554,9,14,16,19,26,27,28,30,31,32,48,49,57,71,77,83,84,85,86
4550LOTO Italia Keno 4913:001,3,4,18,22,27,29,30,31,43,46,47,50,52,63,73,79,80,83,90
4553LOTO Italia Keno 5013:054,7,8,19,23,25,27,30,35,37,45,47,48,56,58,60,66,68,82,86
4556LOTO Italia Keno 5113:108,21,34,39,41,47,48,57,59,61,66,67,72,75,78,82,83,84,86,87
4559LOTO Italia Keno 5213:157,9,10,11,13,19,22,24,26,35,36,40,41,47,50,54,55,63,64,88
4562LOTO Italia Keno 5313:203,9,12,21,25,26,36,41,42,43,44,48,49,51,52,53,55,56,61,72
4565LOTO Italia Keno 5413:252,6,8,11,15,20,27,30,31,36,45,47,48,53,56,58,65,67,69,80
4568LOTO Italia Keno 5513:301,6,8,10,17,21,33,36,47,50,55,59,62,65,66,72,75,78,84,86
4571LOTO Italia Keno 5613:355,24,25,27,30,39,41,46,47,55,56,63,64,65,68,69,73,79,89,90
4574LOTO Italia Keno 5713:4010,15,18,20,22,28,31,42,45,47,58,60,61,62,63,64,71,78,80,81
4577LOTO Italia Keno 5813:455,7,9,10,12,22,31,47,52,53,55,60,65,66,67,71,75,78,79,90
4580LOTO Italia Keno 5913:505,8,14,16,22,31,32,34,37,38,44,48,52,53,55,61,63,73,83,89
4583LOTO Italia Keno 6013:558,11,19,26,32,33,40,41,45,47,49,52,53,67,70,72,78,79,83,89
4586LOTO Italia Keno 6114:004,8,15,23,24,27,29,32,40,45,54,57,58,59,63,64,68,75,76,86
4589LOTO Italia Keno 6214:054,6,7,11,14,18,19,21,32,37,38,41,46,47,53,62,71,77,78,85
4592LOTO Italia Keno 6314:108,11,13,16,19,30,36,37,38,39,46,47,54,60,61,65,66,76,82,87
4595LOTO Italia Keno 6414:154,5,10,12,14,16,17,19,23,29,37,38,39,50,52,53,78,79,85,90
4598LOTO Italia Keno 6514:2012,13,17,29,30,32,33,37,48,49,54,60,71,75,77,81,82,84,85,88
4601LOTO Italia Keno 6614:257,8,12,14,15,32,40,47,50,54,56,58,61,63,64,69,73,76,80,84
4604LOTO Italia Keno 6714:303,9,14,21,26,39,40,48,51,52,54,63,68,71,73,76,83,85,86,90
4607LOTO Italia Keno 6814:355,6,11,19,23,26,27,32,37,41,43,45,49,54,64,66,67,68,83,89
4610LOTO Italia Keno 6914:401,3,6,10,15,16,25,27,35,46,51,52,55,56,70,71,76,82,84,90
4613LOTO Italia Keno 7014:459,11,13,14,19,27,30,36,37,43,44,45,52,54,58,73,74,82,85,86
4616LOTO Italia Keno 7114:504,6,10,23,24,28,30,31,36,41,44,59,60,61,73,74,75,83,88,89
4619LOTO Italia Keno 7214:557,9,16,19,22,25,26,33,40,41,42,43,45,50,68,72,76,81,84,85
4622LOTO Italia Keno 7315:002,3,12,15,17,28,31,36,37,41,47,48,53,56,57,58,67,78,80,84
4625LOTO Italia Keno 7415:059,12,15,18,21,29,30,31,36,38,46,49,53,57,58,61,65,68,70,71